تخت خواب تاشو | دکوراسین داخلی بهجا | تخت تاشو دیواری|تخت خواب تاشو | دکوراسین داخلی بهجا | فروش سرویس خواب | تخت خواب | تخت تاشو دیواری تختخواب تاشو

مقالات

چیدمان اتاق خواب ، از ما به شما

اتاق خواب یکی از مهم ترین و اصلی ترین قسمت هر خانه است که باید بیشترین دقت و خلاقیت در دکوراسیون آن انجام شود.

۱۲:۰۲
۲۳ / ۱۰ / ۱۳۹۸
مقالات ویژه

دکوراسیون مدرن چیست ؟ ویژگی های خانه مدرن

در این مقاله قصد داریم تا تمام آنچه در مورد سبک و دکوراسیون مدرن در ذهن شما به عنوان سؤال باقی مانده، و همین طور بیشتر مواردی که باعث می‌شوند دکوراسیونی را مدرن بنامیم برای شما مطرح کرده و در راستای علاقمند شدن شما یا کسب اطلاع از آن، مواردی را برایتان به نمایش در بیاوریم. این متن کامل و جامع که برگرفته از دنیای مدرن و طراحی مدرن خواهد بود را از دست ندهید.

۱۰:۳۱
۱۶ / ۱۰ / ۱۳۹۸
مقالات ویژه

20 نکته درباره طراحی دکوراسیون منزل

دقت کرده اید که بعضی های خانه هایشان یک دکوراسیون حرفه ای و همه چیز تمام دارد؟ کارشناسان این رشته اصول پایه و مهم را در طراحی و تزیین فضای خانه را عنوان کرده اند که در این بخش می خوانید.

۱۱:۴۸
۲۴ / ۴ / ۱۳۹۸

راهنمای خرید تخت خواب كودک‌

تخت خواب كودك قرار نیست فقط خوشگل باشد. یكسری ضوابط و استانداردهایی هم وجود دارند كه با رعایت آنها كودك دلبندتان خوابی راحت‌تر را تجربه خواهد كرد و صد البته كه رویاهای شیرین‌تری هم خواهد دید.

۱۷:۲۵
۱۶ / ۴ / ۱۳۹۸

تخت خواب تاشو(کمجا)

امروزه یکی از پیشنهاد هایی که برای اتاق خواب های کوچک مطرح می شود تخت خواب تاشو می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بعد از استفاده، آن را به راحتی به سمت دیوار جمع کرده و فضای اتاق خواب را به شما بر می گرداند.و می توان تعدادی کمد ،میز آرایشی و آینه قدی، کتابخانه و میز کامپیوتر را کنار تخت قرار داد، تا بتوانید بهترین فضا را برای اتاق خواب خود ایجاد کنید.

۱۴:۳۷
۱۵ / ۴ / ۱۳۹۸

هدف و اهمیت استفاده از طراحی داخلی

طراحی داخلی، هنر بهینه سازی فضا به منظور بهبود سطح کیفی زندگی، در پرتو اصلاح و شکل دهی به فضای داخلی می باشد. ایجاد هماهنگی و تعادل در فضای محیط داخلی و استفاده بهینه از این فضا، با کمک طراحی داخلی به بهترین نحو ممکن می شود. قسمت عمده ای از زمان و عمر هر آدمی در محیط های داخلی طی می گردد.

۱۰:۵۰
۱۳ / ۴ / ۱۳۹۸

نکاتی مهم که در طراحی دکوراسیون داخلی بایستی به آن‌ها توجه شود

تغییراتی کوچک و ناچیز در چینش دکوراسیون منزل می‌تواند ظاهری بسیار جذاب و چشم‌نواز در منزل شما ایجاد کند.

۱۲:۵۱
۱۲ / ۴ / ۱۳۹۸
۱۱:۱۴
۲۲ / ۲ / ۱۳۹۸

بزرگتر نشان دادن و زیبا جلوه دادن خانه

از زمان های قدیم نگهدای خانه های بزرگ و گران کاری دشوار و پر خرج بوده که خود مساله ای است که باید در مورد حل آن تفکری کرد ، اما امروزه مردم روی به آپارتمانهای کوچک و ارزانتر نسبت به خانه های بزرگ آورده اند ولی مشکلی که پیش می آید نبودن فضای کافی در آپارتمان ها است. حال باید چه کرد؟ در این مقاله برخی راهکارهای خوب را با هم بررسی خواهیم کرد

۱۱:۴۲
۸ / ۳ / ۱۳۹۶

دکوراسيون داخلي

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم.

۱۰:۲۶
۸ / ۳ / ۱۳۹۶

چند ایده برای دکوراسیون داخلی منزل

یکی از چالش برانگیزترین مسائل خانه داری طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. اما همواره یک راه میانبر وجود دارد که شما با کمترین هزینه ممکن بهترین طراحی ها را انجام بدهید. آیا دوست دارید در زندگی روزمره تان شیوه هایی پیدا کنید که هم به صرفه باشد و هم خلاقانه؟ در زیر چند تا از بهترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل را به شما ارايه می دهیم. منظور از ” بهترین” در این مقاله ایده هایی است که هم در دسترس هستند و هم توسط خودتان قابل اجرا هستند.

۱۲:۵۳
۲ / ۳ / ۱۳۹۶

مزایای تخت خواب های تاشو ( کم جا )

وقتی در خانه‌ای زندگی می‌کنید که به خاطر وسعت کم فضای داخل آن، ‌اتاق‌خواب‌ها به قدری کوچک هستند که حتی امکان قراردادن یک یا ۲ تختخواب به‌طور ثابت در آنها وجود ندارد، مجبور نیستید از نیازتان به خوابیدن روی تختی راحت صرف‌نظر کنید.

۰۷:۵۸
۲ / ۳ / ۱۳۹۶

تاثیر دکوراسیون مناسب محل کار در افزایش کارایی

به نظر می‌رسد که یکی از خصوصیات افراد پر‌مشغله، برخورداری از دفترهای کار آشفته و شلوغ است. وقتی که محیط کار شما کثیف شود و اسناد و مدارک در‌هم‌ریخته شود، کارهای شما عقب می‌افتد و نظم و انضباط اولیه را از دست خواهید داد

۱۹:۵۱
۲۵ / ۲ / ۱۳۹۶
مقالات ویژه

تاثیر رنگ در دکوراسیون منزل

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران آشنایی با تاثیر رنگ‌ها و استفاده از آن‌ در جای مناسب یکی از اصلی‌ترین نکات در دکوراسیون داخلی است.

۱۶:۴۱
۲۲ / ۴ / ۱۳۹۴

بهترین صندلی برای کار با رایانه صندلی‌های کاری

بهترین صندلی برای کار با رایانه صندلی‌های کاری باید باتوجه به شغل مورد نظر ویژگی‌های به خصوصی داشته باشند. برای مثال فردی که با رایانه کار می‌کند و بعضی مواقع به پشتی صندلی تکیه می‌دهد باید

۱۹:۵۳
۲۵ / ۲ / ۱۳۹۶
تعداد رکورد : 207

02165468662
کارشناسان خارج از دسترس